بازی ,بال‌های ,ايرانی ,اندروید ,رسید ,ساخت ,بال‌های تاریک ,ساخت بازی ,بازی بال‌های ,سروان آرمان ,منتشر خواهد ,بازی بال‌های تاریکبه نام خدا

سلام خوبین؟خوشین؟سامتین؟خوش می گذره؟خب خدا رو شکر

از محصولات ایرانی هم که حمایت می کنید بله؟

ساخت بازی بال‌های تاریک به اتمام رسید

ساخت بازی بال‌های تاریک که اولین ساخته گروه Lexip، به پایان رسید. این بازی در سبک ماجرایی اشاره و کلیک تولید شده و 24 آذر ماه برای پلتفرم اندروید منتشر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، داستان در سرمای زمستان و زیر بارش باران رخ می‌دهد. مدتی است پرونده مفقود شدن بازیگران سینما، با نام مستعار سایه شب، ذهن پلیس و مردم را به خود مشغول کرده است. سروان آرمان تیرداد، یکی از بهترین نیروهای پلیس، مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده می‌گیرد.

همان شب سام حقیقی، یکی دیگر از بازیگران و فوق ستاره های سینما، به صورتی مرموز ربوده می‌شود و ذهن پلیس را بیش از پیش درگیر می‌کند. سام پس از ربوده شدن متوجه می‌شود در تیمارستانی متروکه زندانی شده است و برای رهایی از این محیط تمام تلاش خود را می‌کند، اما با پیشروی در بال‌های تاریک پی به رازها و گذشته عجیب این مکان می‌برد.

سام حقیقی و سروان آرمان تیرداد هر دو، در دو مکان مختلف درگیر پرونده‌ای می‌شوند که به سال‌هایی دور باز می‌گردد …

بالهای تاریک اولین پروژه رسمی گروه لِکسیپ (Lexip) است که در سبک ماجرایی اشاره و کلیک تولید شده است. این بازی برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، اندروید و iOS طراحی شده و 24 آذر ماه نسخه اندروید آن در کافه بازار منتشر خواهد شد.

(توليد ملی،حمايت از کار رو سرمايه ی ايرانی(مقام معظم رهبری حضرت آيت الله سيد علی خامنه ای مدظله العالی)

دعا برای عاقبت بخيری،پيروزی،سلامتی و سربلندی ايرانی ها و مسلمين ياتون نره

(فارسی را پاس بداريد و بازی ها و محصولات ايرانی رو رها نکنيد)

خداحافظ ياعلی شب و روزتونم آبی استقلالی

حسين بهمنی يه استقلالی از ايران از اهواز

 

منبع اصلی مطلب : وبلاگ تخصصی بازی های ایرانی
برچسب ها : بازی ,بال‌های ,ايرانی ,اندروید ,رسید ,ساخت ,بال‌های تاریک ,ساخت بازی ,بازی بال‌های ,سروان آرمان ,منتشر خواهد ,بازی بال‌های تاریک
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : ساخت بازی بال‌های تاریک به اتمام رسید